O nás

Mé jméno je Lukáš a stojím za vznikem e-shopu Deero.cz. 

Domov vnímám jako místo, kam se rád vracím a cítím se tam příjemně. Místo, kam chodím načerpat energii. Věřím, že i pro Vás je pocit, který ve svém domově prožíváte stejně důležitý. Věřím také, že jsou to právě bytové doplňky a dekorace, které domovům dodávají útulnou hřejivou atmosféru a dělají domov domovem. Jsem si jistý, že vhodně zvolené dekorace mohou navíc podtrhnout osobitost každého prostoru a vytvořit místo pro inspiraci.

Kruh Luky

 

 

Co v Deero vyrábíme?

 

V Deero pro vás tvoříme dekorace na zeď či na stůl v kovovém provedení. Naše kovové dekorace jsou vyráběny v České republice na Opavsku a jejich design je nadčasový. Využíváme kvalitní materiály a pečlivě řešíme každý detail, aby byla výsledná dekorace co nejkrásnější a byla zaručena její dlouhodobá životnost. Sami si kontrolujeme kvalitu každé dekorace, která je vyrobena, takže jsme schopni ručit za špičkovou kvalitu našich výrobků.

 

Kovové dekorace Deero se budou vyjímat v jakékoliv části Vašeho domova - obývacím pokoji, ložnici i jídelně či předsíni. Dekorace však vyniknou také v kanceláři, restauraci, kavárně, hotelové hale, jógovém studiu nebo jakémkoliv jiném prostoru, který byste si rádi ozvláštnili a zútulnici. Naším cílem je, aby dekorace proměnily každou místnost  v prostor, ve kterém budete rádi trávit čas. Jak to celé začalo? 

2020

Vždy jsem si přál něco vyrábět a tvořit. Hlavou mi prošly desítky nápadů, ale ani jeden z nich jsem do té doby nerealizoval. Když však přišla pandemie Covidu-19, konečně v mém životě vzniklo spolu s různými omezeními také dostatečně dlouhé tvořivé okno. Shodou okolností jsme v té době zařizovali domácnost a často jsme s manželkou hledali dekorace na zeď, které by se hodily do našeho interiéru v moderním skandinávském a industriálním designu. Dlouho se nám však nedařilo nalézt nic, co by ladilo s naší představou, až jsem nechal tu pravou kovovou dekoraci z kvalitních materiálů vyrobit. Objevilo se tak silné nadšení a touha tvořit i další krásné produkty, že jsem se nakonec rozhodl nabídnout kovové dekorace také ostatním. 

 

Kde je Deero aktuálně?

 

Při rozjezdu byly na e-shopu nabízeny pouze nástěnné dekorace k zavěšení. Postupně se podařilo nabídku rozšířit také o menší dekorace na stůl či kovové nástěnky. V budoucnu budeme cílit také na rozšíření o jiné bytové doplňky. 

V současnosti vyrábíme motivy, které mohou být připomínkou vašich hodnot, toho, co je pro vás důležité nebo toho, co máte ve svém životě rádi. Na základě poptávky zákazníků se při výrobě zaměřujeme také na aktuální designové módní trendy, filmové motivy nebo motivy z oblasti různých zálib.

Zaujali jsme také větší firmy, které se rozhodly s námi navázat spolupráci formou zakázkové výroby. V minulém roce to byla například firma TianDe, pro jejíž zaměstnance a partnery jsme vyráběli několik desítek kusů dekorací.

Také díky vám - našim zákazníkům postupně rozšiřujeme nabídku o různé motivy, které se vám líbí. Pokud byste nějaký motiv uvítali, budeme rádi, když nám dáte vědět. Naše tvorba je inspirována přáními našich zákazníků, a tak jsme vždy rádi za jakýkoliv další podnět.

Jsme hrdí na to, že naše kovové dekorace mohou být součástí vašich domovů. 

 

 

Děkuji za návštěvu naší stránky!

Doufám, že se naše dekorace stanou pro vás nejen krásným bytovým doplňkem, ale také zdrojem radosti a inspirace.

Lukáš